תסרוקות ערב

תסרוקות ערב מתאימות לכלה, אבל בהחלט גם לאם, לאחות או לחברה הטובה ועד לשושבנית הקטנה.

הטרנד הבולט הוא מראה טבעי ורך, עם זאת המראה הקלאסי, האסוף תמיד נותר רלוונטי.

ישנו מגוון רחב של תסרוקות עם שינויים קלים של עיצובים, במראה פזור, או גלי מוברש עם נפח.

במראה אסוף כולל מספר סוגי קליעות בסגנון מרושל ובסגנון נקי ומוקפד

חשוב להדגיש! שלא כל טרנד מתאים למראה הפנים או לסוג השיער של כל אחת ולכן חשוב להתייעץ עם מעצבת השיער והמלווה שמגיעה בדרך כלל,

בשנה הקרובה אנחנו נראה הרבה תסרוקות נקיות עם מראה טבעי, וכן מראה נסיכתי מוברש, וכל מיני סוגים של צמות ותסרוקות מרושלות שמקנות מראה שובב ומיוחד.

בנוסף שירות תספורות יחודי לנשים ונערות- כל עונה השיער שלנו זקוק לריענון והתחדשות ולכן חשוב לגזור אחת לשנה את קצוות השיער, לדלל, לדרג ואף לשדרג לפוני עדכני וחדיש על מנת לקבל שיער בריא , חזק , ורענן ולכן אתן מוזמנות להגיע למספרה הביתית והחמה שלנו.

מגוון תספורות נשים נערות וילדות והכל בהתאמה מושלמת למבנה הפנים.

לקוחות שואלות...

ישנם 2 אלבומים לבחירתכם עם כל הטרנדים הרעיונות והדוגמאות לבחירה.

כל לקוחה בקביעת תור מחליטה על אביזר נלווה שהיא בוחרת מתוך מגוון רחב ומיוחד של כתרים פנינים קריסטלים פרחים בצבעים ובגדלים ושאר סיכות נוי , ואני משריינת לה אותו ליום האירוע , ( האחריות להחזירו מוטלת עליה בגמר האירוע )

הטיפים שלנו...

  • לפני שאתן מחליטות על תסרוקת כלה או עיצוב שיער דעו שחובה להתיחס למבנה הראש ותווי הפנים הצוואר והאוזניים.
  • התאמת התסרוקת לסגנון השמלה – נושא השמלה יכול להלקח בחשבון רק עם התסרוקת שמתאימה לשמלה מתאימה גם למבנה הפנים, במקרה שלא, מתעלמים מהשמלה ובוחרים תסרוקת שתחמיא לפנים.
  • מומלץ שלא להסתפר לפחות 3 חודשים לפני החתונה/ האירוע שלכן, אם אתן חושבות בכל זאת להסתפר התייעצו עם מעצבת השיער שמסרקת אתכן ביום האירוע.

המוצרים שלנו...

ספרי סיליקון – ספריי קיבוע ומוס מבית חברת WELLA 

הספריי קיבוע של BUTYCARE עובד נפלא עם השיער הדליל והרך של הצעירות הקטנות ופעמים שאני נעזרת בו לשושבינות או נערות בעלות שיער דק.